Зенит
Домашняя страница Написать письмо Карта сайта
Курсы валют

Металопрокат в Одесі

Металопрокат в Одесі від компанії "Зеніт" - це гарантія якості продукції, підтверджена нашим авторитетом на ринку металу та будівельних матеріалів по всій Україні. В асортименті нашої продукції ви знайдете не лише метал, а й інші необхідні будівельні матеріали: труби, полікарбонат, цемент, арматуру, профнастил та багато іншого.

Металопрокат в місті Одеса від компанії "Зеніт" - це найкраще рішення для будь-якого будівельного завдання. Серед наших незаперечних переваг:

  • десятирічний досвід роботи в даній сфері виробництва;
  • велика кількість успішних партнерів та вдячних клієнтів;
  • повний асортимент продукції під будь-які цілі клієнта;
  • уважний та безперервний контроль якості виробленого металопрокату;
  • приємний сервіс, індивідуальний підхід і зацікавленість у перевагах клієнта.

Металобаза "Зеніт" допоможе вам вибрати відповідну продукцію навіть у тих випадках, коли ви сумніваєтеся або не володієте достатніми знаннями для оптимального вибору - наші фахівці з радістю підкажуть краще рішення нагальні проблем у будівельній сфері.

(048) 709-40-40 (багатоканальний)

(048) 731-05-10
Copyright © 2004—2007. Zenit.
Сайт создан в студии Март.

Адреса и телефоны:

Одесса, Чапаева, 5а
тел. : (048) 709-40-40 (многоканальный)

(048) 731-05-10

Металопрокат в Одесі
Зенит металлопрокат реализация металлопроката строительные материалы завод плазма продукция производство металлопроката предприятие оптовая торговля розничная торговля полезная информация гост прокат трубы сталь катанки двутавры швеллеры уголки листы инкотермс 2000 термины студия Март